Rodowodowa Baza Charta Polskiego
Klubowa Wystawa Chartów Polskich
04.06.2016
Augustyniak Elżbieta

:


0. RAPTOR Acalantis - lokata I, dosk, Zwycięzca Młodzieży, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
0. BAKCYL Amerss - lokata II, dosk
0. CYNAMON Amerss - lokata III, dosk
0. CHAPS - lokata IV, dosk
0. FIRAK Akacjana - bdb
0. PIĘKNY PANICZ Gradusmoka - bdb

0. SZEPTUN Djuszes - lokata I, dosk, CWC
0. REJENT Celerrimus - lokata II, dosk
0. RYMWID Celerrimus - lokata III, dosk
0. PSIQS Acalantis - bdb
0. RADWILIS Celerrimus - bdb

0. SZYSZYMOR Djuszes - lokata I, dosk, CWC
0. OMYK Acalantis - lokata II, dosk
0. MYKOS Habenda - lokata III, dosk
0. AMADEUSZ Po Kądzieli - lokata IV, dosk
0. OLIFANT Acalantis - dosk
0. DAR HISTORII Ranbaza - nb
0. MENTOR Habenda - bdb
0. MIDAS Habenda - bdb

0. ONUFRY ZAGŁOBA Celerrimus - lokata I, dosk, CWC

0. OSTROMIR IMPULS I SPLENDOR Arcturus - lokata I, dosk, CWC, NDPwR, BOB, Zwycięzca Klubu
0. JEREMI - lokata II, dosk
0. SZARLEJ Cepeliada - lokata III, dosk
0. NAPIWEK Acalantis - lokata IV, dosk
0. AMBASADOR Herbu Węszynos - dosk
0. ARMANI Amerss - dosk
0. ORDYNAT MICHOROWSKI Celerrimus - dosk
0. ZUCH Sopocka Aura - dosk

0. ICTUS Arcturus - lokata I, dosk, Zw.Weteran
0. CHARIS Aziza men Tara - lokata II, dosk
0. ASTON MARTIN Polskis - lokata III, dosk
0. LUPUS Habenda - nb

:


0. BAGIETKA Amerss - lokata I, dosk, Zwycięzca Młodzieży, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
0. PRZENIKLIWIE UROKLIWA Gradusmoka - lokata II, dosk
0. RODZYNKA Acalantis - lokata III, dosk
0. FIREN Akacjana - lokata IV, dosk
0. CHANEL Amerss - bdb
0. FADIRA Akacjana - bdb
0. POMYSŁOWA PANNA Gradusmoka - bdb
0. PRAWDZIWA PASJA Gradusmoka - bdb
0. ELSA - bdb

0. SZEPTUCHA Djuszes - lokata I, dosk, CWC
0. POQSA Acalantis - lokata II, dosk
0. REGENTKA Celerrimus - bdb
0. REBELIA Celerrimus - db

0. AFRA Po Kądzieli - lokata I, dosk, CWC, NDSwR, BOS, Zwycięzca Klubu
0. SZARŻA Djuszes - lokata II, dosk
0. ORSZA KMICICOWA Celerrimus - lokata III, dosk
0. DANUŚKA JURANDÓWNA DELNIMENTUM Ranbaza - dosk
0. FARAMUSZKA - dosk
0. MARYNIA Divinacanis - dosk
0. SURMA Pałac Siedlec - bdb
0. TERRACOTTA Uncharted - bdb
0. TERRACOTTA Uncharted - bdb
0. TERRACOTTA Uncharted - bdb
0. AMETYSTSMOKELADRYADE Uncharted - db
0. AURA Herbu Węszynos - db

0. POLONIA Celerrimus - lokata I, dosk, CWC

0. IZIS Akacjana - lokata I, dosk, CWC
0. MOŚCI PANNA Divinacanis - lokata II, dosk
0. MUFINKA Acalantis - lokata III, dosk
0. MOONSTONE Uncharted - lokata IV, dosk
0. CHART AMMUTSEBA Fernmark - dosk
0. NIESPODZIANKA Acalantis - dosk
0. ZWROTNA Sopocka Aura - dosk
0. DWORSKA ULUBIENICA Ranbaza - nb
0. PODKOMORZYNA Celerrimus - nb

0. URZEKAJĄCA URODA Full Speed - lokata I, dosk, Zw.Weteran, BOS
0. NIHILISTKA Celerrimus - lokata II, dosk
0. AŁYCZA MAYA Kalong - lokata III, dosk
0. ZALOTNA ZUZIA Confidence Interval - lokata IV, dosk
0. ATYS-AVA d'Otchoa - nb