Rodowodowa Baza Charta Polskiego

Światowa Wystawa Psów Ras Polskich
Opole , 17.01.2016

:


218. RAPTOR Acalantis - lokata I, wo, Najpiękniejsze Młodsze Szczenię
219. REKRUT Acalantis - lokata II, wo

220. ASTER RODU Abigeus - lokata II, wo
221. AZAZEL ALEX RODU Abigeus - lokata I, wo, Najpiękniejsze Szczenię
222. FIRAK Akacjana - lokata III, ob

223. BAKCYL Amerss - lokata III, dosk
224. OFUK Acalantis - db
225. OMYK Acalantis - lokata I, dosk, Zwycięzca Młodzieży
226. POHANIEC Arcturus - lokata II, dosk
227. RAWICZ Arcturus - lokata IV, dosk

228. WHISKEY IN THE JAR Stoneville - lokata I, dosk, CWC

229. MIDAS Habenda - lokata II, bdb
230. OSKIERKO Arcturus - lokata I, dosk, CWC

231. ALDO Amerss - nb
232. ARMANI Amerss - lokata II, dosk
233. OSTROMIR IMPULS I SPLENDOR Arcturus - lokata I, dosk, CWC, NDPwR, BOB, II BIS Ras Polskich

234. ICTUS Arcturus - lokata I, dosk, Najlepszy Weteran w Rasie, II BIS Weteranów

:


235. ROSICZKA Acalantis - lokata I, wo, Najpiękniejsze Młodsze Szczenię

236. ADRIA RODU Abigeus - lokata III, wo
237. AIWA McCalley - lokata IV, wo
238. AMELIA ARYA RODU Abigeus - lokata I, wo, Najpiękniejsze Szczenię, III BIS Szczeniąt
239. CYRKONIA Amerss - wo
240. FADIRA Akacjana - lokata II, wo

241. BAGIETKA Amerss - lokata II, dosk
242. POQSA Acalantis - lokata I, dosk, Zwycięzca Młodzieży, NJwR
243. PUSTUŁKA Arcturus - nb
244. RĄCZA Arcturus - lokata III, dosk

245. WANTED DEAD OR ALIVE Stoneville - lokata I, dosk, CWC

246. DOBRA SŁAWA Ranbaza - bdb
247. MARYNIA Divinacanis - lokata I, dosk, CWC, NDSwR, BOS
248. MURCJA Habenda - lokata IV, dosk
249. OWIECZKA Acalantis - lokata II, dosk
250. ZORA Radgon - lokata III, dosk

251. HANKA Atchafalaya - lokata I, dosk, CWC, III BIS Użytkowy

252. AŁYCZA MAYA Kalong - lokata III, dosk
253. CAMINA-ZABA Niwika Sibin - dosk
254. ŁOWNA Arcturus - lokata IV, dosk
255. MIRRA Habenda - nb
256. MOROSZKA Arcturus - dosk
257. NIESPODZIANKA Acalantis - lokata II, dosk
258. ORDYNKA Arcturus - lokata I, dosk, CWC

259. URZEKAJĄCA URODA Full Speed - nb