Rodowodowa Baza Charta Polskiego
Światowa Wystawa Psów Rasowych
Poznań , 10.11.2006

:


0. GWIDON Arcturus - lokata I
0. GERWAZY Arcturus - lokata II
0. GALAHAD Arcturus - lokata III
0. ASTON MARTIN Polskis - lokata IV

20154. CZARODZIEJ Złamany Szeląg -
20155. CZORT Złamany Szeląg - lokata IV
20156. LIR Full Speed - lokata II
20157. LOKIS Full Speed - lokata I, dosk, Zwycięzca Młodzieży
20158. LUK Full Speed - lokata III
20159. ZULUS Niwika Sibin -

20160. CZERKAS Szpony Tradycji -
20161. DALIBOR Arcturus -
20162. DYZIO Arcturus - lokata II
20163. ELEKTOR Trzy Żywioły -
20164. FILON Arcturus - lokata III
20165. FIRLEJ Arcturus - lokata I, dosk, CWC
20166. RAPSOD Sopocka Aura - nb
20167. REGIS Sopocka Aura - lokata IV
20168. WITRAŻ Wodne Oczko - nb

20169. DEMON Arcturus - lokata I, dosk, CWC
20170. FERDEK Arcturus - lokata II
20171. MAGNAT Celerrimus - lokata III
20172. NAZIR Łowiecka Dusza - nb

20173. HETMAN Piekarskie Wzgórze - lokata I, dosk, CWC

20174. ANOSH Aziza men Tara -
20175. BAKARAT Ferrero -
20176. BEHEMOT Arcturus - lokata I, dosk, CACIB, NDPwR
20177. BOHATER Ferrero -
20178. BORUTA Arcturus - lokata III
20179. IKAR Zephyrus Favonius' - lokata IV
20180. MARUDER Celerrimus -
20181. MUNSZTUK Celerrimus -
20182. NAZGUL Łowiecka Dusza -
20183. TIMUR TROP Ksenas -
20184. TOPAZ TISO Ksenas -
20185. URAL Resurgam - lokata II, dosk, Res.CACIB

20186. ALEX Wodne Oczko - lokata I, dosk, Najpiękniejszy Weteran
20187. EFENDI Vae Victis -
20188. JATAGAN Celerrimus - lokata II
20189. LITAWOR Celerrimus -

:


20190. ASTRA Polskis - lokata II
20191. GUDELKA Arcturus - lokata I, wo, Najpiękniejsze Szczenię
20192. ZWINNA ZACHĘTA Confidence Interval - lokata III

20193. BRAIJA Aziza men Tara - lokata II
20194. CZANGA Złamany Szeląg -
20195. LARA Full Speed - lokata I, dosk, Zwycięzca Młodzieży
20196. LEGENDA Habenda - lokata III
20197. LORA Full Speed - lokata IV
20198. LUKRECJA Habenda -

20199. CENTURIA Szpony Tradycji -
20200. CYKUTA Szpony Tradycji - lokata I, dosk, CWC
20201. CZADRA Szpony Tradycji -
20202. CZERTA Szpony Tradycji - lokata II
20203. DUSZKA Arcturus - lokata III
20204. EKSPRESJA Trzy Żywioły -
20205. REGALIA Sopocka Aura -
20206. RÓŻA PODKOMORZANKA Sopocka Aura -
20207. WANILIA Wodne Oczko - lokata IV

20208. ASHERA Aziza men Tara -
20209. BIEDRONKA Arcturus - lokata II
20210. CYMELIA Szpony Tradycji - lokata III
20211. CZUJNA Arcturus - lokata I, dosk, CACIB, NDSwR, BOB
20212. HARDA Husarska Szarża -
20213. HOŻA Habakus - lokata IV
20214. VANDA -

20215. STARKA SALSA Ksenas - lokata I, dosk, CWC

20216. ALANA Aziza men Tara -
20217. ARLETA Wodne Oczko -
20218. BOGINKA Arcturus - lokata IV
20219. CZECZOTKA Arcturus - lokata II
20220. GAJA Akacjana -
20221. GAMA Akacjana - lokata I, dosk, Res.CACIB
20222. HOSSA Piekarskie Wzgórze -
20223. HUMRA Husarska Szarża -
20224. ISIS Zephyrus Favonius' -
20225. ŁOCHYNIA Celerrimus - nb
20226. MARKIETANKA Celerrimus -
20227. PERSWAZJA d'Otchoa -
20228. SENTA SAMBA Ksenas - lokata III
20229. ULUBIONA KRYMKA Resurgam - nb
20230. URODNA LASZKA Resurgam - nb

20231. ALFA z Bonotnika - nb
20232. DANA Erinnerungen - lokata I, dosk