Rodowodowa Baza Charta Polskiego
Europejska Wystawa Psów Rasowych
Warszawa , 12.10.2018
Lipiec Maciej

:


6500. BLOODSTONE WIZARDRY Kosmos - lokata I, wo
6501. TEOŚ Divinacanis - lokata II, wo
6502. TYMON Divinacanis - lokata III, wo

6503. DESPERADOS Amerss - lokata II, dosk
6504. KAJETAN NOBILE - dosk
6505. RADOCIECH Divinacanis - dosk
6506. TATARAK Acalantis - nb
6507. TUR Acalantis - dosk
6508. SZAFIR JR. Uncharted - dosk
6509. VANCOUVER Imperito Mondo - lokata III, dosk
6510. VELES Arcturus - lokata IV, dosk
6511. VLATKO Arcturus - lokata I, dosk, Zwycięzca Młodzieży

6512. CHART BEHEMOTH Fernmark - lokata II, dosk
6513. ROCH Divinacanis - lokata I, dosk, CWC

6514. BARON Belenos Poland - lokata II, dosk
6515. BOREYKO RODU Abigeus - lokata I, dosk, CWC
6516. TOM HORN Fures Temporum - nb

6517. ONUFRY ZAGŁOBA Celerrimus - lokata II, dosk
6518. REJENT Celerrimus - lokata I, dosk, CWC

6519. ALDO Amerss - lokata IV, dosk
6520. CYNAMON Amerss - lokata I, dosk, CACIB, Zwycięzca, BOS
6521. JEREMI - dosk
6522. ORDYNAT MICHOROWSKI Celerrimus - lokata III, dosk
6523. OSTROMIR IMPULS I SPLENDOR Arcturus - lokata II, dosk, Res.CACIB

6524. PERO Pan Tadeusz - lokata I, dosk, Najlepszy Weteran w Rasie

:


6525. TARNINA Divinacanis - lokata I, wo, Najpiękniejsze Szczenię
6526. TELIMENA Divinacanis - lokata III, wo
6527. TYMOTKA Divinacanis - lokata II, wo

6528. DIORA Amerss - lokata I, dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
6529. VALETTA Imperito Mondo - lokata IV, dosk
6530. STRUNA Acalantis - lokata III, dosk
6531. VARSOVIA Imperito Mondo - lokata II, dosk
6532. VISENNA Arcturus - dosk

6533. BLANKA McCalley - nb
6534. CHART BABA YAGA Fernmark - lokata II, dosk
6535. CHART BOGINKA Fernmark - lokata IV, dosk
6536. RAPSODIA z Kuligowa - dosk
6537. RASZKA z Kuligowa - dosk
6538. ROZALIA Divinacanis - lokata I, dosk, Res.CACIB
6539. SKIERKA Arcturus - lokata III, dosk

6540. BAJKA Belenos Poland - lokata II, dosk
6541. BLISS BONA Ana'Ayiz Arúh Delenimentum - nb
6542. BRZEGINKA BREZA RODU Abigeus - lokata III, dosk
6543. BURZA RODU Abigeus - lokata I, dosk, CWC
6544. PRZENIKLIWIE UROKLIWA Gradusmoka - nb
6545. PUSTUŁKA Arcturus - nb

6546. AMELIA ARYA RODU Abigeus - lokata I, dosk, CACIB, Zwycięzca, BOB, III BIS Ras Polskich
6547. CYRKONIA Amerss - lokata IV, dosk
6548. CHART AMMUTSEBA Fernmark - lokata II, dosk
6549. MOŚCI PANNA Divinacanis - dosk
6550. POMYSŁOWA PANNA Gradusmoka - dosk
6551. PRAWDZIWA PASJA Gradusmoka - lokata III, dosk
6552. ROSICZKA Acalantis - dosk
6553. WHO'S BETTER WHO'S BEST Stoneville - dosk

6554. AŁYCZA MAYA Kalong - lokata I, dosk, Zw.Weteran
6555. ŁOWNA Arcturus - lokata II, dosk